Dom

Shanghai Rego Import & Export Co. Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

Shanghai Rego Import & Export Co. Ltd

Shanghai Rego Import & Export Co. Ltd.

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów, którzy zajmują się różnymi

produkty do części samochodowych do chłodzenia. Takie jak grzejniki, intercoolery, wentylatory itp.

Nasze fabryki zostały założone w 2000 roku, wraz z rozwojem biznesu, założyliśmy również biuro handlowe w Szanghaju w 2015 roku o nazwie Shanghai Rego import & export Co, Ltd.

Jesteśmy największym producentem grzejników, wentylatorów w Chinach. Teraz mamy ponad 2500 modeli dla większości grzejników i ponad 3500 modeli dla plastikowych chłodnic zbiornikowych, około 500 modeli dla wentylatorów chłodnic. Wszystkie produkty mogą zapewnić wysoką wydajność dla samochodów tuningowych. Możemy również produkować intercooler, chłodnicę oleju, wąż silikonowy itp.

W 2015 roku nasza firma zajmuje się rozwojem silników bezszczotkowych i BMW

Lusterka boczne, w 2016 r. możemy teraz zrobić poważne lusterka BMW

i wentylatory chłodnicy.Posiadamy również rozległą sieć dostawców i możemy pozyskiwać inne produkty wydajnościowe dla różnych klientów.
Możemy dostarczyć linie produkcyjne do automatycznej produkcji, jak poniżej:
1) Grzejnik o wysokiej wydajności
2) Intercooler i zestawy przewodów rurowych
3) Chłodnica oleju i powiązane zestawy
4) Wąż silikonowy o wyższej wydajności i zestawy
5) Wentylatory chłodnicy
6) Inne produkty wydajnościowe
7) Produkty niestandardowe
Mamy ponad 6000 modeli produktów. Są wysyłane do klientów w Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Japonii i innych krajach. Oferujemy wysoką jakość, terminową dostawę i szybką wysyłkę. Teraz nasz dział R & D opracowuje inne produkty, które spełniają wymagania różnych krajów.


Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej wydajności i najbardziej wydajnych w rozsądnej cenie. Satysfakcja klientów jest dla nas siłą napędową. Chcemy sprostać konkretnym potrzebom każdego klienta i wytwarzać pożądane produkty zgodnie ze szczegółowymi specyfikacjami.
Wszyscy klienci z kraju i zagranicy są mile widziane. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych fabryk. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Rego

Ilość pracowników : >150

Coroczne wyprzedaże : 1000,0000-2000,0000

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów założonych w 2007 roku, którzy zajmują się różnymi chłodnicami samochodowymi, wentylatorami intercoolerów i innymi produktami do chłodzenia samochodowego. Posiadamy dwie fabryki profesjonalnie zajmujące się produkcją, która znajduje się w kraju części samochodowych. W dzisiejszych czasach nasza firma stała się jednym z największych przedsiębiorstw przemysłu samochodowego w Chinach ze względu na wyjątkowe środowisko geograficzne i model ekonomiczny.

W 2015 roku utworzyliśmy biuro handlowe w Szanghaju, gdzie znajduje się centrum handlowe, z jego wyjątkową przewagą gospodarczą i wygodnym transportem na cały świat, nasze produkty były dostarczane na cały świat z portu w Szanghaju.

W 2015 roku nasza firma poświęciła się rozwijaniu bezszczotkowych silników i lusterek wstecznych BMW. W 2016 r. Możemy teraz wykonać poważne lusterka zewnętrzne BMW. Wciąż rozwijamy coraz więcej produktów, aby spełnić Twoje wymagania.

Posiadamy profesjonalne zaplecze do projektowania, opracowywania produktów, których potrzebujesz.

Mamy również jedną grupę sprzedawców, którzy odpowiadają na wszystkie pytania i rozwiązują problemy, których potrzebujesz.

Wierzymy, że możemy stworzyć lepsze życie, jeśli będziemy współpracować.

Usługowe

1. Uzyskaj satysfakcjonującą stawkę dla klienta 100%

2. Wymóg klienta jest najwyższym priorytetem

3. Odpowiadaj na opinie klientów w ciągu 1 dnia

4. Oferta usługi OEM

5. Usługa dostosowywania według próbki jest dostępna

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najlepsze usługi i produkty!

Firma Zespół

Jedna pople nie może sprawić, że rzecz będzie najlepsza, ale jedna grupa pople może sprawić, że wszystko będzie lepsze.

Mamy jedną grupę ludzi z energią z wiarą, którzy kochają życie jak swoją pracę, wierzymy, że możemy dokonać pracy różnej dzięki naszym wielkim wysiłkom.

Posiadamy bardzo dobry zespół, możemy zapewnić kompleksową obsługę, próbkę do szorowania, podać najlepszą cenę, kontrolę jakości, pakowanie, wysyłkę, serwis posprzedażny. Teraz sprzedajemy nasze produkty na całym świecie!

KONTAKT

Adres: Pokój 1517, centrum jinyuan, Minhang, Szanghaj, Chiny

Adres fabryczne:NR 25, QIUXIANG RODA MENGHE MIASTO XINBEI DISTRICT CHANGZHOU CITY JIANG SU